Logitech UE Wireless speakers
Logitech Ultimate Ears Boom 360˚ Red - life resistant Artikuls: 10444RD
360˚ SKAŅA

UE BOOM ir pārnēsājams 360° bezvadu atskaņotājs, kas raida iespaidīgu skaņu visos virzienos. UE BOOM sniedz iespēju skaļi atskaņot jūsu iemīļotāko mūziku jebkurā vietā.

MŪZIKA VISUR
Atskaņotājs UE BOOM tika izstrādāts, domājot par jums un jūsu draugiem. Raidiet vienmērīgi iespaidīgu 360° skaņu uz visām ballītes pusēm.

DROSMĪGA UN AIZRAUJOŠA SKAŅA
Izstrādājot vislabāk skanošo Bluetooth® atskaņotāju, ir jāsāk ar labāko tehnoloģiju. Atskaņotājs UE BOOM ir aprīkots ar duāliem pasīvajiem radiatoriem, kas rada dziļu, rezonējošu basu, kā arī duālās darbības skaļruņiem, kuri nodrošina skaidras vidējās frekvences un dinamiskas augstās frekvences.

ATSKAŅO SKAĻI
Jums ir iespēja izvēlēties kādu no 6 gaumīgajām krāsu kombinācijām. 


GATAVS
JEBKAM

UE BOOM tika izstrādāts ar pārliecību, ka pārnēsājamiem bluetooth atskaņotājiem ir jābūt skaistiem un izturīgiem. Šī atskaņotāja universālā forma un izstrādē izmantotie unikālie materiāli padara to gatavu jebkādiem spontāniem notikumiem.

NOTURĪGS PRET DZĪVI
Atskaņotāja UE BOOM krāsainais akustiskais korpuss ir pārklāts ar plazmas bruņu materiālu, kas padara iekārtu noturīgu pret ūdeni un traipiem. Atskaņotājs ir lieliski piemērots izmantošanai pludmalēs, pie baseina un brīvdienu izklaidēs.

ŅEM LĪDZI VISUR
Bezvadu atskaņotājam ir jābūt pilnībā pārnēsājamam. UE BOOM sniedz jums iespēju atskaņot mūziku jebkur. Nolieciet to stāvus, guļus, ielieciet glāžu turētājā vai piestipriniet pie mugursomas.

BATERIJA
Mūziku var atskaņot visu dienu vai visu nakti. UE BOOM ir aprīkots ar lādējamu litija jonu akumulatoru, kas sniedz jums iespēju izmantot atskaņotāju līdz pat 15 stundām, klausoties mūziku no krēslas līdz rītausmai. Ja vēlaties noskaidrot, cik enerģijas vēl ir palicis, tad reizē nospiediet + un - pogas, un atskaņotājs jums sniegs šo informāciju.

Faktiskais baterijas darbības ilgums var atšķirties atkarībā no izmantošanas. Lādējamo bateriju uzlādēšanas ciklu skaits ir ierobežots.


DZĪVE
BEZ VADIEM

UE BOOM ir īsts bezvadu atskaņotājs. Regulējiet skaļumu un pieņemiet zvanus līdz pat 15 metru attālumā no jūsu tālruņa vai planšetes.

BEZVADU DUBULTĀ SAVIETOJAMĪBA CAUR BLUETOOTH®
Jūs varat pieslēgties atskaņotājam UE BOOM pat no 15 metru attāluma. Vienlaikus var pieslēgt 2 ierīces, kas ļauj jums un jūsu draugiem kopīgi iejusties dīdžeja ādā.

SAVIENOJIET AR NFC
Savienojiet savu UE BOOM atskaņotāju ar NFC-atbalstošām ierīcēm ar vienkāršu pieskārienu.

TĀLRUŅA ATSKAŅOTĀJS
Izmantojiet UE BOOM, lai sēdus, stāvus vai dejojot atbildētu uz tālruņa zvaniem lai kur jūs atrastos. Duālie pret vēju noturīgie mikrofoni nodrošinās kristāldzidras sarunas.


BOOM. BOOM.

Ballītē ieradās vairāk cilvēku, nekā plānojāt? Jums ir iespēja bez vadiem savienot 2 UE BOOM atskaņotājus, lai radītu stereo efektu un paceltu ballīti jaunā līmenī.

STEREO VAI DUBULTĀ
Bezvadu režīmā savienojot 2 UE BOOM atskaņotājus, izmantojiet UE BOOM aplikāciju, lai uzstādītu tos kā stereo pāra atskaņotāju vai dubultu atskaņotāju, lai klausītos vienādu mūziku no abiem skaļruņiem.

UE BOOM APLIKĀCIJA
Aplikācija jums sniedz iespēju piekļūt arī citām lieliskām funkcijām, piemēram, EQ iestatījumiem, uzlabotai lietotāja rokasgrāmatai, kā arī UE BOOM fantastiskajam modinātājam un daudzām citām iespējām.


PAMOSTIES
AR BOOM

Pamostieties ar savu iemīļotāko mūziku. Dodieties ar to dušā. Ēdiet, spēlējiet, plosieties, ballējieties un izslēdzieties reizē ar to. UE BOOM ir vienīgais modinātājs, kurš kalpo kā palīgs visas dienas un nakts garumā.

PAMOSTIES AR MŪZIKU
Atsāciet pagājušās nakts ballīti, un tā katru rītu. UE BOOM ir vienīgais Bluetooth® atskaņotājs, kurš jūs pamodina ar jūsu iemīļotākajām kompozīcijām, Spotify dziesmu sarakstiem, Pandora stacijām un daudz ko citu. Tā kā ballīte patiesībā nekad tā arī nebeidzas - jūs vienkārši aizmiegat.


TEHNISKIE PARAMETRI

BEZVADU IESPĒJAS:
 • Savietojiet pāros līdz pat 8 Bluetooth® atbalstošas avota ierīces - savienojiet līdz 2 avota ierīcēm vienlaikus.
 • No viena avota ir iespējams bezvadu režīmā atskaņot ne vairāk kā 2 atskaņotājos UE BOOM.
 • Mobilās atskaņošanas attālums ir līdz 15 metriem.
 • NFC atbalsts - strādā ar aktīvām NFC ierīcēm, Android Jellybean un jaunākām versijām.
AUDIO:
 • Maksimālais skaņas līmenis: 88dBA
 • Frekvenču diapazons: 90Hz - 20kHz
 • Skaļruņi: 2x1.5", 4 Ohm; 2x2" pasīvie radiatori
JAUDA
 • Lādējama litija jonu baterija nepārtrauktam darbam 15 stundu garumā līdz uzlādei, kas ir veicama ar USB vada palīdzību.
 • Faktiskais baterijas darbības ilgums var atšķirties atkarībā no lietošanas, iestatījumiem un vides apstākļiem.
 • Lādējamo bateriju uzlādēšanas ciklu skaits ir ierobežots.
 • Lādēšanas laiks: 3,4 stundas.
APLIKĀCIJU KONFIGURĀCIJA operētājsistēmām iOS un ANDROID
2 gadu garantija
IZMĒRI
 • Diametrs: 6,5cm (2.6 ")
 • Augstums: 18 cm (7.1”)
 • Svars: 538 g (skaļruņa)
SADERĪBA:
 • Audio atskaņošana:
  - Viedtālruņi, planšetes un citas ierīces, kas atbalsta Bluetooth ® bezvadu audio profilu [Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)] vai kas ir aprīkotas ar 3,5 mm audio izeju.
 • Tālruņa zvaniem:
  - Tālruņi ar sistēmas Bluetooth® (HFP1.5) atbalstu
IPX4 PAKĀPE:
 • Ūdens izturīgs akustiskais apvalks.