Audiophony SRWB15-350 Speaker 15" 350W AES 4 Ohm
Article number: 01722
Eur
119.00
Share this with your friends!
Speaker 15"
Power: 350W RMS
Impendance: 4 Ohm
Frequency response: 40-3200 Hz
Sensitivity: 98 dB
You might also be interested in
Speaker 15" Power: 350W RMSImpendance: 4 OhmFrequency response: 40-3200 HzSensitivity: 98 dB...