Audiophony SUPOCT Wall bracket for SATOCT16
Article number: 17116
Eur
39.00
Share this with your friends!
Wall bracket for SATOCT16
Removable mounting plate
Attaches directly to the speaker inserts
Vertically and horizontally adjustable yoke
Maximum load 10 kg
Related products
Audiophony SATOCT16 8" Satellite 200W RMS 16 Ohm
Satellite 8P 200 W RMS - 16 Ohm. Optimize your distributionDoubles the broadcast satellitesMultiply sources without adding amplifierIde...
Other products in this category
JB K-42 Black 45 W/ RMS, 8 Ohm (pair)
139.00
Audiophony S10 Passive Monitor 10" 250W RMS / 8 Ohm Black
Audiophony S6 Passive Monitor 6" 100W RMS / 8 Ohm Black
Satellite passive 100W RMS with 6.5-inch wooferTrapezoidal plywood crate Finish: - Textured black epoxy paint  ...
JB K-42 White 45 W/ RMS, 8 Ohm (pair)
Pair of JB K-42 45W, 8 OhmFull range speaker cabinet with modern lookPerfect for home cinema systems and all kinds of background music appli...
JB K-30 White Minibox 40W RMS, 8 Ohm (set)
Audiophony S8 Passive Monitor 8" 150W RMS / 8 Ohm Black
Passive satellite 150W RMS with 8-inch woofer.Finish:- Plywood case- Textured black epoxy paint- Grid internal metal- 1 integrated handleFre...