Audiophony MTW15-350 Speaker 15" 350W RMS 4 Ohm
Article number: 01725
Eur
109.00
Share this with your friends!
Speaker 15"
Power: 350W RMS
Impendance: 4 Ohm
Frequency response: 45-3200 Hz
Sensitivity: 97 dB
You might also be interested in
Speaker 15" Power: 350W RMS Impendance: 4 OhmFrequency response: 45-3200 HzSensitivity: 97 dB...