Audiophony OWB15-600 Speaker 15" 600W RMS 8 Ohm
Article number: 01730
Eur
229.00
Share this with your friends!
You might also be interested in
Other products in this category
JB PWX 10/200 PRO Speaker 25cm 200W RMS 8 Ohm
For more parameters see the Download sectionImpedance: 8 ohmPower: 200WrmsFreq.Response: 85-4500HzSensitivity (1W/1m): 93dBApplication: Bass...
Audiophony CUW12-200 Speaker 12" 200W RMS 8 Ohm
Speaker 12" 200W RMS 8 OhmDiameter: 12 inches (26 cm)Impedance: 8 ohmsPower handling: 200W RMSSensitivity: 97 dB (1W / 1m)Frequency response...
JB PWX 12/200 PRO Speaker 30cm 200W RMS 8 Ohm
12" PRO Speaker (30cm) 200W RMS 8 Ohm Weight: 4,75 kg For more information view Technical info...
JB SP 15/250 Woofer 38cm 250W RMS, 8 Ohm
44.95
Audiophony SRWB10-250 Speaker 10" 250W AES 4 Ohm
JB PWX 18/600 PRO Speaker 46cm 600W RMS 8 Ohm
18" PRO Speaker (46cm) 600W RMS 8 Ohm Weight: 19 kg For more information view Technical info...