Audiophony OWB12-400 Speaker 12" 400W RMS 8 Ohm
Article number: 01729
Eur
139.00
Share this with your friends!
Speaker 12" 400W RMS 8 Ohm
You might also be interested in
Speaker 12" 400W RMS 8 Ohm...
Other products in this category
JB PWX 15/300 PRO Speaker 38cm 300W RMS 8 Ohm
15" PRO Speaker (38cm) 300W RMS 8 Ohm Weight: 5.75 kg For more information view Technical info...