Audiophony CUW12-200 Speaker 12" 200W RMS 8 Ohm
Article number: 01726
Eur
189.00
Share this with your friends!
Speaker 12" 200W RMS 8 Ohm
Diameter: 12 inches (26 cm)
Impedance: 8 ohms
Power handling: 200W RMS
Sensitivity: 97 dB (1W / 1m)
Frequency response: 48 Hz to 3.5 KHz
Coil: 2.5 inch (63.5 mm)
You might also be interested in
Speaker 12" 200W RMS 8 OhmDiameter: 12 inches (26 cm)Impedance: 8 ohmsPower handling: 200W RMSSensitivity: 97 dB (1W / 1m)Frequency response...